Aktuális kedvezmények:
-5% a REA termékekre (kedvezménykód: REA-5) -5% a konyhai mosogatóra és a kiegészítőkre Sink Quality és Gamma (kedvezménykód: SINK-5) -4% az ERGA fürdőszobai kiegészítőkre és termékekre (kedvezménykód: ERGA-4) -4% Novaservis és Ferro termékekre (kedvezménykód: NOVASERVIS-4) -3% a Aqualine termékekre (kedvezménykód: Aqualine-3)Polysan, AVELOR szabadon álló kád öntött márvány ø115x55cm, matt fehér, 93878
Kód: 93878Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása

Polysan AVELOR — egy kerek tárgy a fürdőszoba közepén
Az AVELOR szabadon álló kád kerek – 1150 mm átmérőjű és 550 mm magas –, és kör alakjának köszönhetően jellegzetes dizájnelemmé válik, amely köré az egész fürdőszobatér épül. Nem sarokban áll, és nem is támaszkodik falnak; önmagában áll, minden oldalról látható.
A matt fehér öntött márvány felület olyan mélységgel rendelkezik, amelyet a fényes akrilkádak nem érnek el – szórt fényben kőnek tűnik, közvetlen fényben pedig puha, tükröződésmentes felületet biztosít.
Egy fő kényelmére méretezve
115 cm átmérőjével és 55 cm magasságával az AVELOR 365 literes vízmennyiséget kínál – elég egy derékmagasságig érő fürdőhöz, de még mindig a normál fogyasztás és melegítés szempontjából elfogadható paramétereken belül van. A kerek forma azt jelenti, hogy bármilyen pozícióban ülhet, és a háttámla mindig sima, éles sarkok nélkül.


Öntött márvány – egy anyag, amely nem félénk
Az öntött márvány őrölt mészkő, üveghomok, poliésztergyanta és festékek kompozitja. Az akrillal ellentétben tömegtehetetlenséggel rendelkezik – lassabban melegszik fel, de lassabban is hűl le, így a kádban lévő víz érezhetően hosszabb ideig tartja a hőmérsékletét. Amikor először kézzel megérintjük, nem hidegnek érződik, mint a kerámiák, hanem melegnek, hasonlóan a sima természetes kőhöz.
Az anyagot nagy szilárdság és stabilitás jellemzi – egy 155 kg súlyú kád vízzel való feltöltés után nem mozdul el és nem hajlik meg, és a folyó víz hangjait tompabban továbbítja, mint a vékony falú akril szerkezetek.
Telepítésre kész
A kádat komplett szettként szállítjuk – a csomag a kádon kívül egy szifont és egy 52 mm átmérőjű lefolyót is tartalmaz. A szerelőnek nem kell további alkatrészeket vásárolnia az alap lefolyócsatlakozáshoz. A kád önállóan áll, így a lefolyó padlóban való elhelyezése az egyetlen építési követelmény a beépítéshez.
A Polysan 1996 óta gyárt fürdőszobai berendezéseket Csehországban. A kínálatban fürdőkádak, zuhanytálcák, zuhanykabinok és panelek találhatók; az AVELOR az öntött márvány modellek közé tartozik, amelyeket prémium alternatívaként kínálnak az ugyanazon márka akrilkádjaival szemben.

Paraméterek
| Márka | Polysan |
| Modell | AVELOR |
| Kód | 93878 |
| Típus | Szabadon álló kerek fürdőkád |
| Telepítés | Szabadon álló |
| Alak | Kerek |
| Anyag | Öntött márvány |
| Szín | Fehér matt |
| Átmérő × magasság | ø1150 × 550 mm |
| Kötet | 365 liter |
| Hulladék átmérője | 52 mm |
| Súly | 155 kg |
| A csomag tartalma: | Szifon, lefolyó |
| EAN | 8590729050971 |
| Származási ország | Cseh Köztársaság |
| Garancia | 2 év |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szabadon álló kádak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 155 kg |
| EAN vonalkód: | 8590729050971 |
| Anyag: | öntött márvány |
| Forma: | Kerek |
| Gyártó: | Polysan |
| Hosszúság: | 1150 |
| Magasság: | 550 |
| Sorozat: | Polysan Avelor |
| Szélesség: | 1150 |
| Szerelés: | szabadon álló |
| Szín: | fehér |
| Típus: | Vane - voľne stojace |
| Csomagolás: | 1 |
| Forma: | Szabadon álló |
| Telepítés: | szabadon álló |
| Lefolyó átmérő: | 52 |
| Méret: | 115x55 cm |
| Térfogat: | 365 |
| Anyag: | Öntött márvány |
| Garancia: | 2 év |
| A csomag tartalma: | Výpusť;Sifón |
| 3D modell: | ÁNO |
| EAN: | 8590729050971 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
